Про забезпечення доступу до публічної інформації в Березівській районній державній адміністрації Протягом І кварталу 2020 року

      На  виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закону України « Про інформацію»,  Указу Президента України від 20.08.2019 року № 606/2019 « Про забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України» сектором документообігу, контролю, організаційної роботи та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату Березівської  районної державної адміністрації  на постійному контролі перебувають звернення громадян у частині  доступу до публічної інформації.  Для забезпечення прозорості та відкритості в роботі Березівської райдержадміністрації та реалізації прав громадян на доступ до публічної інформації на сторінках веб-сайту райдержадміністрації розміщуються розпорядження голови райдержадміністрації, які стосуються населення району.

     Розпорядження  голови райдержадміністрації, прийняті на виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

-        Розпорядження голови райдержадміністрації від 18.08.2011 № 43/А-2011 «Про питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Березівській районній державній адміністрації;

-        Розпорядження голови райдержадміністрації від 23.01.2017р. № 18/А-2017 «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Березівській районній державній адміністрації».

      За І квартал 2020 року до Березівської районної державної адміністрації надійшло 13 запитів на публічну інформацію ( в аналогічному періоді 2019 року – 9 запитів).   Запити стосувалися надання інформації :

-        щодо заходів стосовно оптимізації структури Березівської районної державної адміністрації. Заявник вчасно отримав відповідь у межах компетенції райдержадміністрації.

-        щодо наявності вільних земель сільськогосподарського призначення                        ( землі запасу) державної форми власності на території Михайлівської , Яснопільської, Шевченківської, Степанівської, Новоселівської, Червоноармійської, Анатолівської, Виноградненської, Вовківської, Вікторівської, Маринівської, Розквітівської, Златоустівської сільських рад Березівського району Одеської області.

Запит  був  перенаправлений за належністю відповідно до ч.3 ст.22 Закону України « Про доступ до публічної інформації» по що було вчасно повідомлено заявника.

-        Стосовно надання копій посадових інструкцій державних службовців.  Заявник вчасно отримав відповідь  в електронному вигляді .

-        Стосовно проведення інвентаризації земель на території району. Запит був перенаправлений за належністю відповідно до ч.3 ст.22 Закону України « Про доступ до публічної інформації» по що було вчасно повідомлено заявника.

-        Стосовно участі громад у програмі отримання субвенції з державного бюджету для поповнення фонду тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб. Заявник вчасно отримав відповідь у межах компетенції райдержадміністрації.

-        щодо затвердженого та діючого плану с.Маринове Березівського району Одеської області. Заявник вчасно отримав відповідь у межах компетенції райдержадміністрації.

-        Стосовно дослідження лікування пацієнтів хворих на цукровий діабет.

 Заявник вчасно отримав відповідь у межах компетенції райдержадміністрації.

-        Щодо преміювання кожного працівника райдержадміністрації за період 2017 -2020 рр. Заявник вчасно отримав відповідь у межах компетенції райдержадміністрації в електронному вигляді.

-        Стосовно техніки, яка використовується , номерів  телефонів та контактних осіб підприємств району , у яких техніка є на балансі. Заявник вчасно отримав відповідь у межах компетенції райдержадміністрації.

-        Стосовно  щорічного графіку проведення святкувань Днів міст, сіл та селищ району, Днів громад, районних культурно – мистецьких свят, фестивалів, ярмаркових заходів, масових народних гулянь та інших святкових заходів у 2020 році. Заявник вчасно отримав відповідь у межах компетенції райдержадміністрації в електронному вигляді.

-        Стосовно графічного зображення земель комунальної власності Маринівської сільської ради Березівського району, переліку ділянок та їх кадастрових номерів, які були надані у приватну власність сільською радою. Заявник вчасно отримав відповідь у межах компетенції райдержадміністрації.

-        Стосовно надання інформації про наявність земель державної / комунальної власності,які ще не надані у корисування та можуть бути передані безоплатно у приватну власності . Запит був перенаправлений за належністю відповідно до ч.3 ст.22 Закону України « Про доступ до публічної інформації» по що було вчасно повідомлено заявника.

-        стосовно даних про внутрішньо – переміщених осіб та їх чисельність . Заявник вчасно отримав відповідь у межах компетенції райдержадміністрації.

Шість (9) запитів надійшло до сектору документообігу, контролю, організаційної роботи та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату  районної державної адміністрації  через Одеську обласну державну адміністрацію, чотири  запита надійшло від заявників особисто.

     Відповідно до чинного законодавства відповіді на виконання інформаційних запитів надаються упродовж 5 днів. Усі запити було опрацьовано у встановлений законодавством термін та надано відповіді запитувачам. Чотири запита перенаправлено у відповідності п.3 ст.22 ЗУ «Про доступу до публічної інформації» головам сільських рад та ОТГ. Оскарженні рішень, дій чи бездіяльності райдержадміністрації як розпорядника публічної інформації з боку запитувачів відсутні, строк розгляду запитів на інформацію не порушується.

     Здебільшого запити надсилаються в електронному вигляді. Запити про доступ до публічної інформації, які находять до райдержадміністрації, уважно вивчаються та розглядаються керівництвом.