«Про питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» Інформація за ІІ квартал 2018 року

Про виконання вимог Указу Президента від 05.05.2011 р. №547/2011

«Про питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до

публічної інформації» 

Інформація за ІІ квартал 2018 року

      Для забезпечення безумовного виконання Закону України «Про доступ до  виданий Указ № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». На виконання зазначеного указу Президента України в відділі діловодства та контролю апарату Березівської райдержадміністрації визначена відповідальна особа за організацію реєстрації запитів на інформацію та ведення комп’ютерної бази даних запитувачів інформації. Для забезпечення прозорості та відкритості в роботі Березівської райдержадміністрації та реалізації прав громадян на доступ до публічної інформації на сторінках веб-сайту райдержадміністрації розміщуються розпорядження голови райдержадміністрації, які стосуються населення області.

     Розпорядження голови райдержадміністрації, прийняті на виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

-        Розпорядження голови райдержадміністрації від 18.08.2011 № 43/А-2011 «Про питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Березівській районній державній адміністрації;

-        Розпорядження голови райдержадміністрації від 23.01.2017р. № 18/А-2017 «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Березівській районній державній адміністрації».

      За ІІ квартал 2018р. до Березівської районної державної адміністрації надійшло16 запитів на публічну інформацію. Запити стосувалися надання інформації щодо:

-         Про надання інформації стосовно коштів, передбачених на реалізацію загальнодержавних та місцевих програм формування та розвитку молодіжної політики в Україні.

-        Щодо балансоутримувачів житлового фонду області.

-        Надання інформації про державні, відомчі, відкриті, закриті реєстри та бази даних, що існують в Україні.

-        Про точне розташування пам’ятника Кірову станом на 2013 рік у селі Заводівка Березівського району,  дату його демонтажу відповідно до Закону України;

-        Кількості  та від яких банків надходили пропозиції до РДА або районних фермерських асоціацій щодо участі місцевих підприємств в пільговому кредитуванні міжнародних банків.

-        Надання інформації про наявні земельні ділянки державної та комунальної власності, які можуть бути приватизовані громадянами.

-        Про загальну кількість наявних та кількість демонтованих пам’ятників і пам’ятних знаків з символікою комуністичного тоталітарного режиму на території області.

-        Про загальну кількість наявних та кількість демонтованих пам’ятників і пам’ятних знаків з символікою націонал – соціалістичного тоталітарного режиму на території області.

-        Щодо житлового будівництва у районі станом на 01.01.2018 року.

-        Щодо розміщення макетів плакатів «Пам’ятаємо! Перемагаємо! Петро Порошенко».

-        Надати інформацію щодо штатної та фактичної чисельності працівників райдержадміністрації.

-        Про наявність в Одеській області сільських рад з кількістю виборців менше 20 чоловік.

-        Щодо наявності вільних земельних вільних земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

-        Надати контактні дані фермерських господарств та сільгоспвиробників Березівського району.

-        Щодо житлового фонду району станом на 01.01.2018.

-        Щодо передачі у власність квартир і земельних ділянок в Одеській області учасникам бойових дій.

     10 запитів надійшло до відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації через Одеську обласну державну адміністрацію, інші через інші органи виконавчої влади. Один запит пере направлено.

     Відповідно до чинного законодавства відповіді на виконання інформаційних запитів надаються упродовж 5 днів. Усі запити було опрацьовано у встановлений законодавством термін та надано відповіді запитувачам. Оскарженні рішень, дій чи бездіяльності райдержадміністрації як розпорядника публічної інформації з боку запитувачів відсутні, строк розгляду запитів на інформацію не порушується.

     Здебільшого запити надсилаються в електронному вигляді. Запити про доступ до публічної інформації, які находять до райдержадміністрації, уважно вивчаються та розглядаються керівництвом.