28.08.2014

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг при Березівській районній державній адміністрації Одеської області»

Березівська районна державна адміністрація повідомляє, що на офіційній веб-сторінці Березівської районної державної адміністрації офіційного веб-сайту Одеської облдержадміністраціїberezivskarda@mail.ru оприлюднено проект розпорядження «Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаватимуться через центр надання адміністративних послуг при Березівській районній державній адміністрації Одеської області» та аналіз впливу цього проекту регуляторного акта.

Проект регуляторного акта розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 558 «Про затвердження Примірного Регламенту центру надання адміністративних послуг» та з метою створення зручних і сприятливих умов отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади.

Із паперовим варіантом проекту можна ознайомитися в центрі надання адміністративних послуг при Березівській районній державній адміністрації Одеської області з 9-ої до 13-ої години.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб до вказаного проекту розпорядження можна надсилати в письмовій формі упродовж місяця з дати оприлюднення зазначеного проекту регуляторного акта на адресу розробника: 67300, Одеська область, м. Березівка, вул. Пушкінська, 27, телефон 2-12-33, центр надання адміністративних послуг при Березівській райдержадміністрації.