22.04.2021

Відбувся робочий візит голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького до Березівського району.

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький відвідав Березівський район
21 квітня голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький з робочим візитом відвідав Березівський район.
Керівник області оглянув нову будівлю Ряснопільської амбулаторії розраховану на проживання в ній родини лікаря.
Головний лікар КНП «Березівський міський ЦПМСД» Ірина Кондрашова поінформувала голову ОДА Сергія Гриневецького про етапи завершення будівництва. Після закінчення будівельних робіт амбулаторія буде оснащена сучасним медичним обладнанням. Таким чином жителі Ряснополя й сусідніх сіл матимуть змогу отримувати медичні послуги на місці, в новій якості.
Опісля голова ОДА відбув до м. Березівки, де оглянув хід робіт по програмі Президента України «Велике будівництво», в рамках якого реконструюється приймальне відділення районної лікарні.
Генеральний директор КНП «Березівська ЦМЛ» Геворг Бзнуні ознайомив очільника області з етапами будівництва та подальшим облаштуванням закладу сучасним медичним обладнанням.
Далі візит продовжився в Миколаївській ОТГ, де до делегації приєднався народний депутат України Степан Чернявський.
В селі Антонюки було проінспектовано будівництво сільської амбулаторії. Опісля було оглянуто сміттєзвалище у Миколаївці щодо необхідності його оформлення відповідно до нових вимог. Також було оглянуто міст через річку Чичиклія у Миколаївці, який потребує ремонту.
Наприкінці робочого візиту в актовій залі Миколаївської селищної ради відбулася зустріч очільника області з активом об’єднаного Березівського району, головами ОТГ та запрошеними. Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький виступив з доповіддю й відповів на запитання присутніх.
Сергій Рафаїлович наголосив на необхідності ефективно розподіляти кошти вільного залишку. Поряд із тим наголошувалося на здійсненні будівельних робіт у закладах охорони здоров’я якісно, без будь-яких авралів. Акцентував увагу він і на вакцинації громадян від коронавірусу з метою недопущення розповсюдження та повторних захворювань.
Крім того, голова ОДА повідомив, що слід працювати на виконання плану суспільного розвитку «громада-район-область». Мова йшла також про збереження екології (упорядкування сміттєзвалищ), налагодження вчасного доставлення газет передплатникам та активній взаємодії громад з керівництвом задля ефективної роботи на благо жителів.