30.03.2021

Розпорядження "Про проведення на території Березівського району чергового призову громадян України на строкову військову службу та заходи щодо його забезпечення".

 

      УКРАЇНА

БЕРЕЗІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ 

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ   

 

                                               

«15»___03___2021 року                     м.Березівка                                  № 37/А-2021 

 

 

 

Про проведення на території Березівського району чергового призову громадян    України    на   строкову   військову   службу  та   заходи   щодо  його  забезпечення.

 

 

      Відповідно до статей 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання Указу Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» (далі Указ), постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій»,  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 березня 2021 року №248/од-2021 «Про проведення чергових призовів до Збройних сил України та інших військових формувань України громадян України на строкову військову службу у 2021 році та заходи щодо їх забезпечення» та з метою якісного проведення на території району призову громадян України на строкову військову службу:

 

1. Призвати на території району у квітні-червні 2021 року на строкову військову службу громадян України чоловічої статі придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 18 років, та старших осіб, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову у строки, визначені Указом.

 

2. Затвердити:

2.1.Склад районних призовних комісій (додається).

Роботу призовної комісії проводити лише за наявності всіх членів призовної комісії.

2.2.Резервні склади районних призовних комісій (додається).

2.3.Персональні склади лікарів, які будуть забезпечувати медичні огляди  громадян відповідних територіальних громад на базі комунальних некомерційних підприємств за місцем розміщення районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (додається).

2.4.Графік засідань районної призовної комісії (додається).

 

     3. Районній призовній комісії:

     3.1.Організувати та забезпечити роботу районної призовної комісії в період з 1 квітня до 30 червня 2021 року  на базі призовної дільниці.

   3.2.Забезпечити районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у період роботи призовних комісій необхідною кількістю технічних працівників з обслуговування.

     3.3.Сприяти виконанню заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням призовів громадян України на строкову військову службу, шляхом:

виділення необхідних матеріально-технічних засобів для роботи призовних дільниць;

надання районним територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки, за їх заявками, автомобільного транспорту для відправки призовників на обласний збірний пункт.

     3.4.Організувати проведення у березні 2021 року підготовчих заходів, пов’язаних з медичним оглядом, обстеженням та лікуванням призовників.

 

     4.Рекомендувати військовим комісарам Березівського, Іванівського, Миколаївського та Ширяївського районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки:

     4.1.Виконати необхідні заходи, пов’язані з підготовкою і проведенням призову громадян України на строкову військову службу, підготовки молоді до військової служби, укомплектуванням особовим складом, морально і фізично готовим гідно виконувати свій конституційний обов’язок.

     4.2.Провести до 30 березня 2021 року одноденні інструктивно-методичні   збори   з   членами   призовної   комісії,    лікарями – спеціалістами, секретарями призовної комісії, технічними працівниками, які залучаються до роботи на призовній дільниці.

     4.3.Здійснити контроль проведення у березні 2021 року підготовчих заходів пов’язаних з медичним оглядом, обстеженням та лікуванням призовників.

 

     5. Рекомендувати головним  лікарям  комунальних некомерційних підприємств:

     5.1.Організувати та здійснити контроль проведення у березні 2021 року підготовчих заходів, пов’язаних з медичним оглядом, обстеженням та лікуванням призовників.

     5.2.Надати до 22 березня 2021 року в призовну комісію «медичні карти амбулаторного хворого з вкладними листами до них», списки осіб, які перебувають на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних захворювань,

туберкульозу, венеричних захворювань, захворювань шкіри, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів та інших захворювань, виписки

з історії хвороби, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, що характеризують стан здоров’я призовників, списки лікувально - профілактичних закладів, до яких будуть прикріплені для огляду і лікування призовники, котрі потребують спеціального (амбулаторного) огляду і лікування.

 

     5.3.Провести безкоштовне рентгенологічне (флюорографічне) та лабораторне обстеження органів грудної клітини, аналізів крові (на СНІД, гепатит та RW) і сечі, ЕКГ та інші необхідні обстеження призовників. Визначити їм групу та резус крові. Дані занести до особових справ призовників напередодні проходження медичного огляду.

     5.4.Прикріпити призовників, яких визнано такими, що потребують обстеження,  лікування  та  медичного  огляду  до  лікувально-профілактичних  та лікувальних закладів. Обстеження проводити при наявності у них направлення від лікарів-спеціалістів, з обов’язковим заповненням «Акту обстеження стану здоров’я», висновку лікаря та виписки епікризу в амбулаторну картку.

     5.5.Забезпечити медико-санітарним майном, медичними інструментами і медикаментами для оснащення лікарських кабінетів призовних дільниць.

     5.6.Забезпечити позачергове обстеження лікарями-спеціалістами призовників, які проходять медичне обстеження згідно графіку.

 

     6.Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад, об’єднаних територіальних громад району:

     6.1.Сприяти виконанню заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням призову громадян на строкову військову службу, відрядити начальників військово-облікових столів (інших посадових осіб, які виконують їх обов’язки) до відповідних районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки для надання допомоги в оформлені особових справ призовників згідно окремих графіків.

     6.2.Організувати виконання заходів своєчасного оповіщення призовників щодо необхідності їх своєчасного прибуття на  призовні дільниці, згідно графіків явки за днями, у супроводі начальників військово-облікових столів або відповідальних осіб на технічно справному транспорті.

     6.3.Забезпечити надання автомобільного транспорту для відправки призовників на обласний збірний пункт.

 

     7.Рекомендувати військовим комісарам районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки  до 30 березня 2021 року (якщо не буде карантинних обмежень) організувати урочисті проводи громадян, які призиваються на строкову військову службу.

 

 

     8. Рекомендувати начальнику Березівського районного відділу поліції Головного управління національної поліції  в Одеській області Панченку В.В.:

     8.1.В термін до 26 березня 2021 року передати до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки списки призовників 1994-2003 років народження, які притягувались до кримінальної та адміністративної відповідальності, знаходяться під слідством та судом, викликались до органів внутрішніх справ за анти суспільну поведінку, зловживання алкоголем або наркотичними речовинами.

     8.2.Забезпечити дотримання громадського порядку на призовній дільниці в період проведення відправок молодого поповнення з 1 квітня до 30 червня 2021 року згідно графіка відправок.

     8.3.Проводити згідно з вимогами частини третьої статті 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»  розшук, затримання і доставку до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 

     9.Завідуючому сектору цифрового розвитку та інформаційної діяльності відділу з питань цифрового розвитку інформаційної діяльності, інвестицій та інфраструктури, енергетики та захисту довкілля (Чернецькому С.В.)  розмістити розпорядження на веб-сайті Березівської районної державної адміністрації.

 

     10. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                     Ю.С.Головін