05.05.2021

Проведено нараду з приводу роботи на території Березівського району представництва компанії «УКРПОШТА».

28 квітня нами було організовано проведення ініційованої головою Одеської ОДА Сергієм Гриневецьким наради з приводу функціонування та роботи на території Березівського району представництва компанії «УКРПОШТА». В нараді прийняли участь Дрозд С.Я. в.о. директора Одеської філії «Укрпошта», Гайдук О.В. заступник начальника Управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської обласної державної адміністрації, Лешковят І.Г. керівник апарату Березівської районної державної адміністрації, Лоскутніков С.Д. заступник голови Березівської районної ради, Торосян С.О. начальник відділу економіки та агропромислового розвитку та голови й представники територіальних громад Березівського району.
На зустрічі обговорювалося безліч питань, головними з яких були закриття відділень «Укрпошти» у невеличких населених пунктах району та незадовільна робота мобільних груп. Також додатково розглядалось питання обвального зниження частки представництва друкованих засобів масової інформації в інформаційному просторі Березівського району.
Сергій Ярославович Дрозд ознайомив присутніх з постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 р. № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». Також керівник компанії зазначив, що на даний час роботу «Укрпошти» доводять до європейських стандартів.
Керівник Одеської філії «Укрпошти» закликав голів територіальних громад до співпраці та зворотнього зв’язку. За результатами даної зустрічі було прийнято рішення про підписання меморандумів про співпрацю. В меморандумах прописано чіткий алгоритм кроків влади та «Укрпошти» по взаємодії направленій на збереження представництв Укрпошти в можливих конфігураціях для кожного населеного пункту.