15.04.2021

Проведення 17 квітня щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р та  розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 25.03.2021 № 287/од-2021 «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля»» та Дня благоустрою територій населених пунктів в Одеській області, передбачено проведення у квітні-травні щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та 17 квітня 2021 р. - Дня благоустрою територій населених пунктів.

Рекомендуємо підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності, а також громадянам району долучитися до акції 17 квітня 2021 р. та привести в належний санітарний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця для вигулу домашніх тварин (собак), кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця почесних поховань, вулиці, дороги, тротуари та велосипедні доріжки, зупинки міського транспорту, а також  очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ та інше. Здійснення заходів щодо висадження дерев, кущів, підсіву газонів, квітників, утворення нових парків та скверів.

Обов’язково, під час підготовки та проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» врахувати санітарно-епідеміологічну ситуацію у регіоні, чинні протиепідемічні обмеження, встановлені нормативно-правовими актами Уряду.