12.02.2021

Березівська РДА започатковує в Березівському районі власний просвітницький проєкт «Вільна книжка»

В найближчу неділю 14 лютого, окрім відомого усім Дня Святого Валентина, відзначається Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day).
Ми впевнені, що навіть в наш високотехнологічний, заповнений цифровим контентом час, читання звичайної друкованої типографської книги не втратило своєї актуальності. Читати потрібно. Людина яка розвивається, яка прагне чогось досягти в житті, це обов’язково читаюча людина.
Щорічно число різних ініціатив і заходів, приурочених до цього Дня зростає, розширюється їх географія проведення.
Ми не залишаємось осторонь. І тому до цього Дня започатковуємо в Березівському районі власний просвітницький проєкт «Вільна книжка» щодо формування книжкових фондів для пацієнтів стаціонарних форм лікування закладів охорони здоров’я району, а згодом і для мешканців територіальних центрів соціальної допомоги й інших соціальних закладів.
Ідея цього просвітницького проєкту це створити для пацієнтів «стаціонарів» і мешканців соціальних терцентрів можливість та доступність безкоштовного читання, а для людей які мають бажання від душі поділитися книгами з іншими, зробити це у простий та зручний спосіб.
Тож напередодні, в рамках проєкту «Вільна книжка» голова Березівської районної державної адміністрації Юрій Головін передав пацієнтам стаціонарної форми лікування відділень КНП «Березівська ЦРЛ» два нових книжкових стелажі та книги з особистих зібрань державних службовців- працівників райдержадміністрації.
Співробітники райдержадміністрації вирішили, що їх власні вже прочитані книжки повинні бути там де вони сьогодні більш потрібні. І хай книжкові полички в центральній районній лікарні допомагають людям та пришвидшують їх одужання!
Читайте книги на здоров’я! Даруйте книги! Долучайтеся до нашого проєкту!