31.08.2018

Список кандидатів до складу громадської ради при Березівській РДА, які братимуть участь в установчих зборах 20 вересня 2018 року.

До уваги інститутів громадянського суспільства!
ПОВІДОМЛЕННЯ

 

20 вересня 2018 року о 15.00 год. в малому залі засідань Березівської райдержадміністрації відбудуться установчі збори за участю представників інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Громадська рада при Березівській районній державній адміністрації, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (із змінами від 14.05.2015 р.) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Склад громадської ради обирається на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які проводять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльності відповідного органу, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності, які легалізовані відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

 

     Список  кандидатів  до складу громадської ради, які братимуть участь  в  установчих  зборах:

 

-          Веремчук Микола Ілліч  -   Представник первинної профспілкової організації КЗ «Березівська центральна районна лікарня»,

-          Лотоковський Анатолій Іванович  - Заступнк голови Громадської організації  «Ветерани АТО Березівщини»;

-          Ляшик Петро Іванович -     Керівник релігійної організації «Релігійна громада Свято-Миколаївська церква Балтської єпархії української православної церкви м. Березівки Одеської області»;

-          Матейко Ганна Людвігівна - Голова Березівської громадської організації чеське товариство «Мустек»;

-          Посмітна Надія Василівна - Голова Березівської районної організації «Профспілка працівників освіти і науки України».

 

Відмов представникам інститутів громадянського  суспільства в участі в установчих зборах зі сторони ініціативної групи не було.

Інформація  про результати  діяльності  інститутів  громадянського  суспільства за останній  рік, біографічні довідки делегованих ними представників.