Легальна зайнятість – це захист соціальних та трудових прав та гарантій громадян

Головним спеціалістом відділу праці та соціально-трудових відносин УСЗН спільно з спеціалістом зі сприяння працевлаштування Березівської РФ ОО ЦЗ 03 серпня 2018 року в Березівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар під назвою «Легальна зайнятість – це захист соціальних та трудових прав та гарантій громадян».  

    В ході заходу його учасникам була надана інформація про особливості укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту, головні їх атрибути, переваги та недоліки. Головний спеціаліст УСЗН акцентував увагу присутніх, що найманий працівник, який неофіційно влаштовується на роботу, власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальної допомоги у разі настання безробіття, а також компенсації у разі тимчасової непрацездатності. 

    Спеціаліст центру зайнятості проінформував присутніх про наявні актуальні вакансії  Одеського обласного ринку праці.

    Завдяки проведенню подібних заходів його учасники мають змогу обговорювати зі  спеціалістами ряд важливих питань з легальної зайнятості, доповнювати та оновлювати свої знання з цієї теми.