Комісія з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати

Сьогодні 16 листопада 2018 року районною комісією з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати було здійснено виїзд до Заводівської, Михайло-Олександрівської та Демидівської сільських рад. Членами даної комісії було обстежено 7 магазинів. В ході  обстеження,  працівників з неоформленими трудовими відносинами, виявлено не було, але на території Демидівської та Заводівської сільських рад в магазинах було виявлено відсутність ліцензій на продаж алкогольних напоїв. За результатами обстеження буде направлено листи до відповідних органів.

               В даній комісії приймали участь Головний державний інспектор відділу додержання закону  про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління з питань праці Головного управління державної праці, директор Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, начальник управління соціального захисту населення Березівської РДА, головний спеціаліст юридичного відділу Брезівської РДА,  заступниник начальника, начальник відділу економічної політики та стратегічного планування управління агропромислового та економічого розвитку РДА, головний спеціаліст відділу комунікацій РДА, начальник відділу доходів фінансового управління РДА, заступник начальника Березівського об’єднаного управління ПФУ Одеської області.