10.04.2018

Про проведення оцінки корупційних ризиків

 

 

       УКРАЇНА

БЕРЕЗІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ 

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

ПРОЕКТ  РОЗПОРЯДЖЕННЯ      м. Березівка

 

 

       «___» ________ 2018 року                                         № ____ / А- 2018

 

          Про проведення оцінки корупційних ризиків

          З метою підготовки антикорупційної програми Березівської районної державної адміністрації , відповідно до частини другої статті 19 Закону України "Про запобігання корупції", Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 2 грудня 2016 року № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848 та враховуючи Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19 січня 2017 року № 31 провести наступні заходи в Березівській районній державній адміністрації:

          1. Комісії з оцінки корупційних ризиків Березівської районної державної адміністрації, до 20 квітня 2018 року, провести оцінку корупційних ризиків та підготувати звіт за її результатами.

          2. Відділу з питань комунікацій з громадськістю (Чернецькому С. В.) оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Березівської районної державної адміністрації.

         3. Головному спеціалісту з питань запобігання та виявлення корупції (Грушку Є. В.) підготувати проект розпорядження про утворення комісії з оцінки корупційних ризиків Березівської районної державної адміністрації.

          4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

В. о. голови Березівської

районної державної адміністрації                                                С. Д. Лоскутніков