03.07.2019

Вибори 2019: перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців

          У неділю 21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів  України.

          З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, рекомендуємо Вам перевірити свої персональні дані  у Державному реєстрі виборців. Насамперед це стосується виборців, які голосуватимуть вперше, виявили неточності в своїх персональних  даних або взагалі були відсутні в списках виборців під час попередніх виборів, мають інформацію (документально підтверджену) про помилкове включення до списків осіб, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (померли або змінили місце проживання).

          Зробити це можливо не виходячи з дому. Для цього на офіційному сайті ЦВК в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Кабінет виборця”, де ви можете зареєструватися і внести необхідну для заповнення полів інформацію українською мовою або особисто завітавши до відділу ведення  Державного реєстру виборців у зручний для Вас час.

          Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями Ви не маєте можливості проголосувати за зареєстрованим місцем проживання, можете  подати заяву, до 15 липня 2019 року включно, про тимчасову  зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.

          Звертаючись до нас, ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить вам здійснити волевиявлення!

          Запрошуємо всіх мешканців району, які бажають здійснити перевірку, завітати до відділу ведення Державного реєстру виборців. Під час виборчого процесу відділ працює без вихідних за адресою: 67300, м.Березівка, пл.ім.Шевченка, 1, приміщення районної державної адміністрації, кабінет № 13 (1 поверх). Телефон: 2-14-38

          При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

          Не упустіть нагоду перевірити  свої персональні дані і скористатися своїм конституційним  правом голосу.

 

 

 

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату Березівської районної

державної адміністрації                                                            В.І.Іщенко