13.04.2016

Шановні жителі Червоноармійської сільської ради об’єднаної територіальної громади!

 

Відповідно до рішення  Червоноармійської сільської ради об’єднаної територіальної громади від 15.03.2016 року №56-I “Про призначення перших виборів старости на території сіл, які  увійшли до складу Червоноармійської сільської ради об’єднаної територіальної громади  Березівського району Одеської області”  та відповідно до постанови  Червоноармійської сільської виборчої комісії № 2 від  16.03.2016 року “ Про призначення проміжних виборів депутата Червоноармійської сільської ради  об’єднаної територіальної громади по одномандатному виборчому окрузі №2 ” призначено перші вибори старости сіл Виноградне та Садове, а також проміжні вибори  депутата   по одномандатному виборчому окрузі №2 с.Червоноармійське  на  15 травня 2016 року. 

З метою підвищення    якості і достовірності списків виборців, запрошуємо мешканців сіл, які мають право голосу на виборах  та зареєстровані на територіях вище вказаних сіл   перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться за адресою: м.Березівка, пл.ім.Шевченка, 1, райдержадміністрація, І поверх, каб. № 13.

 У разі виникнення  запитань, Ви можете звернутися за номером телефона:  2-14-38.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України.