21.07.2015

Шановні жителі Березівського району!

Запрошуємо особисто пересвідчитись щодо своїх даних, внесених до Державного реєстру виборців, зокрема тих, хто набуває 18 років.
   Виборцям, які вибувають із військових частин, де проходили строкову службу або з установ відбування покарань та повертаються до свого зареєстрованого місця проживання, вкрай необхідно пересвідчитись, яка виборча адреса міститься у Реєстрі, оскільки, зміна виборчих адрес зазначених виборців здійснена автоматично за поданнями відповідних органів, визначених законодавством, а фактичного зняття із зареєстрованого місця проживання не відбувалось.
   Нагадуємо, що Державний реєстр виборців містить відмітку про постійну нездатність пересуватися самостійно. Такі відомості про виборців відділ отримує від органів охорони здоров’я, установ соціального захисту та сільських рад, які ведуть облік зазначених громадян. Якщо у виборця є підстава для такої відмітки, але до його персональних даних вона ще не була внесена, необхідно звернутися до відповідного органу охорони здоров’я або установи соціального захисту з визначеного питання. Також можна звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо подання такої заяви, при цьому надається довідка з медичної установи про постійну нездатність пересуватися самостійно. І навпаки, якщо така відмітка у виборця присутня, але вона втратила свою актуальність, тоді цю відмітку можна ”зняти” за власною заявою виборця, з якою він також звертається до відділу ведення Державного реєстру виборців.
    Значною допомогою виборців відділу ведення Реєстру є інформування з питань виявлення виборців, які померли, особливо за межами України. Відомості щодо смерті виборця, місце проживання якого зареєстроване в межах конкретного відділу ведення, переадресовуються засобами автоматизованої інформаційної системи з усіх органів ведення Реєстру, а не тільки від відповідного відділу РАЦС. Тому достовірне, своєчасне і підтверджене        документально інформування від мешканців дозволить негайно внести всі необхідні записи у Державний реєстр виборців.
     Запрошуємо усіх мешканців Березівського району проявити активність та звірити свої персональні дані, а також переконатися у правильності внесених змін.
   При зверненні до відділу ведення Реєстру необхідно обов’язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. Також має бути підтверджений відповідними документами і зміст даних, які мають бути внесені до Реєстру або щодо яких необхідно вносити виправлення.
     Чекаємо Вас за адресою:     67300, м.Березівка, пл. Шевченка, 1, приміщення районної           державної адміністрації, кабінет № 13 (1 поверх).