24.03.2017

Позачергові вибори Заводівського сільського голови 30 квітня 2017 року

                                                                               Шановні жителі Заводівської сільської ради!

          Постановою Верховної Ради України від 21 лютого 2017 року № 1882-VІІІ  «Про призначення позачергових виборів Заводівського сільського голови”   призначено позачергові вибори Заводівського сільського голови на 30 квітня 2017 року.

          На території Заводівської сільської ради утворено 3 звичайні виборчі дільниці, які діють на постійній основі: с.Заводівка, с.Виноград (с.Жовтнівка), с.Чижове.

          Відповідно до Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” право голосу на виборах депутатів сільських, селищних, міських рад, виборах сільського, селищного, міського голови мають дієздатні громадяни України, які належать до відповідних територіальних громад, тобто зареєстровані на відповідній території за місцем проживання, та яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років.

           З метою уточнення та усунення недоліків у персональних даних виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Березівської районної державної адміністрації запрошує мешканців сіл Заводівської сільської ради, які мають право голосу на місцевих виборах та зареєстровані на відповідних територіях, уточнити свої персональні дані. При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

          Відповідно до  Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» кожен виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії  або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися до 24 квітня 2017 року.

 

             Чекаємо Вас за адресою: 67300, м.Березівка, пл.ім.Шевченка, 1, приміщення районної державної адміністрації, кабінет № 13 (1 поверх).

 

Прийом населення ведеться за графіком:

понеділок – п’ятниця з 9.00 до 16.00 год.

перерва з 13.00 до 13.45 год.

Телефон для довідок: 2-14-38.

 

 

Іщенко В. І., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  Березівської райдержадміністрації