19.09.2017

29 жовтня 2017 року — вибори в Березівській міській об’єднаній територіальній громаді

 29 жовтня 2017 року — вибори в Березівській міській об’єднаній територіальній громаді

            Постановою Верховної Ради України від 18 серпня 2017 року № 164 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року” призначено перші вибори Березівського міського  голови та депутатів Березівської міської ради об’єднаної територіальної громади на  29 жовтня 2017 року.

            До складу Березівської міської об’єднаної територіальної громади увійшли наступні населені пункти району: м.Березівка, с.Вікторівка, с.Ланове, с.Роздол.

            На території Березівської територіальної громади утворено 9 звичайних виборчих дільниць та одна спеціальна виборча дільниця, які діють на постійній основі.

            Відділ ведення Державного реєстру виборців забезпечує складення, уточнення та виготовлення списків виборців та іменних запрошень на виборчих дільницях відповідно до Закону України «Про місцеві вибори». Передача попереднього списку виборців та іменних запрошень відбудеться не пізніш як за тринадцять днів до дня голосування (до 15 жовтня включно). Наступного дня, після отримання попереднього списку, виборці зможуть ознайомитися з ним у приміщенні дільничної виборчої комісії.

            Заява про уточнення попереднього списку виборців може бути подана до відділу ведення Державного реєстру виборців та до дільничної виборчої комісії не пізніш як за п’ять днів до дня голосування (до 23 жовтня включно). Заява, подана після зазначеного строку, не розглядається. У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться (частина друга статті 33 Закону України «Про місцеві вибори»).

            Відповідно до Закону України “Про місцеві вибори” право голосу на виборах депутатів міської ради, виборах міського голови мають громадяни України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України, належать до відповідної територіальної громади та проживають в межах відповідного виборчого округу.

            З метою уточнення та усунення недоліків у персональних даних виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Березівської районної державної адміністрації запрошує мешканців м.Березівка, сіл Вікторівка, Ланове, Роздол, які мають право голосу на місцевих виборах та зареєстровані на відповідних територіях, уточнити свої персональні дані. При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України. Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також виборців, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або в своїх персональних даних виявили неточності.

            Центральна виборча комісія надала можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ЦВК (www.drv.gov.ua) в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зареєструйтеся і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Звертаємо увагу, що всі занесені в поля дані повинні відповідати даним у паспорті (на українській мові). Через деякий час ви отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

            Не упустіть нагоду перевірити  свої персональні дані і скористатися своїм конституційним  правом голосу.

            Чекаємо Вас за адресою: 67300, м.Березівка, пл.ім.Шевченка, 1, приміщення районної державної адміністрації, кабінет № 13 (1 поверх).

Прийом населення ведеться за графіком:

понеділок – п’ятниця з 9.00 до 16.00 год.

перерва з 13.00 до 13.45 год.

Телефон для довідок: 2-14-38.

Іщенко В. І., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  Березівської райдержадміністрації