23.03.2020

Звернення голови Березівської районної державної адміністрації Юрія Головіна до роботодавців та жителів району.

Шановні мешканці Березівщини!

Сьогодні ми спільно з усім світом протидіємо поширенню небезпечної хвороби – коронавірусу. В Березівському районі на це спрямовані всі зусилля: медиків, служби надзвичайних ситуацій, національної поліції, держслужбовців тощо. Впроваджено низку обмежень в освіті, роботі розважальних закладів та закладів торгівлі, пасажирських перевезеннях. Я, як голова районної комісії з техніко екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березівського району постійно перебуваю в епіцентрі координаційної роботи по виконанню заходів протидії пандемії коронавірусу SARS-CoV-2. Але цього замало.

Суспільство потребує людської турботи від тих, у чиїх руках більше ресурсу, ніж у решти. Маю на увазі, в першу чергу, агровиробників району,  підприємців та власників бізнесів. Зараз саме той момент, коли ваша соціальна відповідальність має надзвичайне значення, та, без перебільшення, може врятувати життя.

​Ми вже зараз із вдячністю відзначаємо благодійність бізнесу, зокрема ініціативу переважної більшості сільгоспвиробників Березівського району щодо формування загального районного продовольчого фонду на випадок ускладнення ситуації протидії коронавірусу. Люди запам’ятаюсь саме це. Цінність вашого бренду, довіра до вашого підприємства чи компанії зросте в рази. З гордістю за березівчан та жителів району відмічаю ініціативу власників приватного транспорту по безкоштовному підвезенню до обласного центру, закладів охорони здоров’я та інших місць. Ваше добро віддячиться! Я вірю в це.

​Звертаюсь до роботодавців всіх форм власності: максимально запровадьте для своїх співробітників на час карантину віддалену форму роботи. Якщо це не можливо, організуйте підвезення працівників на ваші підприємства, установи, організації або інші робочі місця (не більше 10 людей в салоні). Потурбуйтеся, щоб вони працювали у пристосованих(провітрюваних та дезінфікованих) приміщеннях, часто мили руки. Запобігайте знаходженню на роботі людей, які погано почувають себе з різних причин.

І прошу, – втримайтесь від спокуси заробити на людській біді. Якщо ваш бізнес у сфері торгівлі – проконтролюйте ціни на товари та послуги. В першу чергу ціни на ліки, продовольство та тарифи на пасажирські перевезення. Не піднімайте їх. Суспільство буде вам вдячне.

Також всі повинні потурбуватися про одиноких літніх людей та людей з обмеженими можливостями. Можливо саме ваша допомога врятує чиєсь життя.

Подолати пандемію цієї нової для людства хвороби можна тільки спільним бажанням та спільними скоординованими діями. Шановні земляки, бережіть себе: максимально зменшіть соціальні контакти, постійно користуйтеся засобами гігієни та дезінфекції. Уникайте паніки та слідкуйте  лише за офіційною інформацією з офіційних джерел.

Будьмо всі здорові!

З повагою, ​​​​​​​​​голова Березівської районної державної адміністрації Юрій Головін.