31.12.2020

З наступаючим Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

                              Дорогі жителі Березівського району!

 

Щиросердечно вітаю  вас з наступаючим Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

        У ці святкові дні ми перегортаємо ще одну сторінку нашої історії. Історії держави, Березівщини та кожного з нас. Так уже повелося, що під завісу року нинішнього й у переддень прийдешнього згадуємо ключові події останніх дванадцяти місяців та дякуємо Богу за здобутки прожитого року.

      Дякуємо один одному за щоденну працю задля сьогодення та щасливого майбутнього наших дітей, задля світлого майбутнього України! Ми прожили цей рік, як єдина родина. У спільній, згуртованій роботі кожен із нас відчував свою відповідальність за Україну, за рідний район, за свої сім’ї та близьких. Рік, що завершується, збагатив усіх нас новим досвідом та згуртував навколо спільних цілей. Він був непростим адже ми боролись з підступною хворобою- пандемією коронавірусу та водночас багатим на пам’ятні події, сповнений напруженою працею, пошуком правильних рішень, далекосяжними планами та значними результатами. Головним досягненням року, що минув стало завершення реформи децентралізації. В 2021 рік Березівський район входить в новому складі з 16-ттю об’єднаними територіальними громадами та населенням близько 110-ти тисяч осіб. Тож сподіваємося, що в новому році разом ми продовжимо розвивати добробут району загалом та кожної територіальної громади зокрема, забезпечимо належний соціальний захист жителів району, збережемо суспільну злагоду. Переконаний, що новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Тож давайте вірити в себе, самовіддано працювати задля своїх родин, рідної Березівщини та всієї України – лише разом ми зможемо подолати ті виклики, що ставить перед нами життя. Висловлюю  вдячність усім жителям району за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм.

       Нехай з останніми хвилинами старого року вас покинуть життєві труднощі та негаразди, а Новий 2021 рік буде щедрим на гарні події, позитивні зміни, професійні здобутки та нові досягнення. Нехай Новий рік наповнить ваше життя світлою радістю і теплом, виправдає всі надії, обдарує щедрою долею, міцним здоров’ям, щастям, любов’ю і затишком в оселях, додасть невичерпної енергії для здійснення усіх гарних задумів і сподівань. Хай новий рік і різдвяні свята – вісники оновлення, віри у диво та здійснення мрій будуть щасливими для кожного з нас, принесуть мир, спокій , злагоду та впевненість у майбутньому.

      Хай панує у душах Віра, Надія та Любов.

      Щасливих і веселих свят!

З повагою, голова Березівської районної державної адміністрації Юрій Головін.