12.10.2018

Вітання від в.о. голови Березівської РДА Сергія Лоскутнікова з Днем захисника України.

Дорогі захисники України! Шановні Березівчани!
Прийміть щирі вітання з величним національним святом – Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці і з Днем Українського козацтва.
Відзначення Дня захисника України саме у цей день тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на захист рідної землі.
Щирої подяки заслуговують ветерани війни та військової служби, інваліди війни, усі, хто свого часу боронив нашу Батьківщину від ворога.
Нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють нашу землю. Біля двохсот воїнів з Березівщини вже пройшли службу на сході країни у зоні АТО. Троє віддали своє життя за цілісність України. Мужність та відвага цих людей наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою. Захищаючи свою Батьківщину, захисники України показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ. Щиро дякуємо їм за це.
Бажаю усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.
Як говорив Тарас Шевченко: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля». 
Тож шануймо тих, чий святий обов’язок – захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею.
Миру всім нам!

Виконуючий обов'язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков.