13.10.2020

Вітання від голови РДА Юрія Головіна з Днем захисника України, Покровою Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва.

Дорогі захисники України! Шановні Березівчани!

Прийміть щирі вітання з величним національним святом – Днем захисника України, та з святами, що також відзначаються 14 жовтня: Покровою Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва.

В ці дні ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисника України, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму, від воїнів-інтернаціоналістів до учасників АТО та ООС. Цей день об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх українських Героїв.

Нинішнє покоління нащадків славного українського козацтва із честю відстоює нашу землю. Біля двохсот синів та дочок Березівщини вже пройшли службу на сході країни у зоні АТО та ООС. А троє наших земляків: Віктор Бошняк, Євген Кравець та Віктор Булавенко, віддали своє життя за територіальну цілісність України. Мужність та відвага цих людей наповнюють наші серця гордістю. Захищаючи свою Батьківщину, захисники України показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ. Щиро дякуємо їм за це. СЛАВА ГЕРОЯМ!

Бажаю усім захисникам України сили та мужності, мирного неба, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Як говорив Тарас Шевченко: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля».
Тож шануймо тих, чий святий обов’язок – захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею.
З святами. Миру всім нам!

З повагою,
голова Березівської районної державної адміністрації Юрій Головін.