28.10.2020

Вітання від голови Березівської РДА Юрія Головіна з Днем визволення України від нацистських загарбників

 

Дорогі ветерани! Шановні березівчани!

28 жовтня вся Україна вшановує пам’ятну дату — День визволення від нацистських загарбників. 76 років вже минуло з тієї пори, як з української землі остаточно прогнали німецьких окупантів. Змінилися часи та обставини, але пам’ять про цей подвиг досі живе в свідомості українців. Березівщина, як і десятки інших районів і міст, теж понесла в цій боротьбі численні втрати. Дуже високою була ціна за мирне небо над головою.
Тож у ці дні ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної осені 1944 року. Позаду залишилися жахіття війни, і хоча бойові дії ще продовжувалися, мирні жителі розпочали тривалий і складний процес відбудови.
Згадаймо про тих, хто мужньо і стійко боровся з ворогами на фронтах, у підпіллі, національно-патріотичних формуваннях, трудився в тилу.
Схилімо голови в пам'ять про загиблих у смертельному двобої з ворогом, чиї могили відомі й незнані, розкидані по своїй і чужих землях. Пам’ятаймо про кожну солдатську краплину крові, кожну вдовину і сирітську сльозу.
Від імені всіх березівчан висловлюю щирі слова подяки тим, хто, не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв, заради прийдешніх поколінь йшов до перемоги.
Бажаю нашим ветеранам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління. Щастя вам, добра, здоров'я, оптимізму, бадьорості духу та любові оточуючих ще на багато років!
Доземний уклін вам, дорогі ветерани!
Слава Україні! Героям слава!

З повагою
Голова районної Березівської районної державної адміністрації Юрій Головін.