14.05.2020

Всесвітній день охорони праці 2020

 У 2020 році Міжнародна організація праці у Всесвітній день охорони праці акцентує увагу на надзвичайно важливі проблеми, актуальні для всього зайнятого населення у світі. Девіз Дня охорони праці 2020 звучить так: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя».

Праця займає більшу частину нашого життя. У будь-якій сфері чи в офісі чи на виробництві, ми прагнемо до забезпечення запобігання виробничим ризикам та створення безпечних і здорових умов праці.

Сьогодні нам усім доводиться переживати дуже складний час. Ми всі повинені замислитись, наскільки відповідальним має бути той, хто щодня виходить на роботу. Особливо  представники тих виробничих галузей, які щохвилини перебувають в епіцентрі складних ситуацій - медики, рятувальники, фахівці, що забезпечують правопорядок і спокій. Сьогодні ми як ніколи розуміємо, що життя і здоров’я найманих працівників напряму залежить від ставлення роботодавців до своїх кадрів, до них особисто та їх сімей.

Цьогорічна тематика відзначення Дня охорони праці присвячена проблемі інфекційних захворювань з особливою увагою на коронавірусну інфекцію, яка охопила весь світ. . Адекватні заходи безпеки та гігієни праці на роботі можуть нести вирішальну роль у стримуванні поширення хвороби, захищаючи працівників і суспільство в цілому

Ситуація, що склалась закликає роботодавців та працівників усвідомити важливість попереджувальних та профілактичних заходів щодо безпеки і здоров’я працівників, до дієвого та дисциплінованого дотримання всіх належних вимог які можуть нести вирішальну роль у стримуванні поширення хвороби. Уряд, роботодавці та працівники відіграють певну роль у подоланні кризи COVID-19, і їх співпраця є ключовою. Змінюємося разом!!!

ПОСТЕРИ: 1 , 2 , 3