18.10.2018

Виїзд до Раухівської селищної ради та Новоселівської сільської ради

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпоряджень голови Березівської районної державної адміністрації робочою групою Березівської РДА на чолі з виконуючим обов'язки голови райдержадміністрації Сергієм Лоскутніковим здійснено виїзд до Раухівської селищної ради та Новоселівської сільської ради для проведення перевірок здійснення виконкомами  Новоселівської сільської ради та Раухівської селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади. Також в Раухівську селищну та Новоселівську сільську ради для з'ясування стану роботи вказаних місцевих рад прибули депутат Одеської обласної ради князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

До складу робочої групи увійшли профільні спеціалісти Березівської РДА, представники від правоохоронних та соціальних органів. Працівникам місцевого виконкому було надано методичну та організаційну допомогу для подальшого виконання делегованих виконавчою владою району повноважень.

Паралельно було проведено особистий прийом громадян в ході якого мешканці піднімали питання життєдіяльності громади.

Прикро констатувати, але в ході перевірки Раухівської селищної  ради  були виявлені численні недоліки щодо організації роботи. На прийом до керівництва району прийшли численні жителі смт. Раухівки. Люди скаржаться на незадовільну роботу голови селищної ради Ніколаєнка В.О. Про яку діяльність голови селища можна говорити далі якщо перевіряючу робочу групу зустріли зарослі сухої трави та смітники біля будівлі самої селищної ради та вулицям Раухівки? Приміщення селищної ради руйнується і не доглядається.  Під час перебування  там робочої групи все було в диму- горіло сміттєзвалище. Про питання діловодства та виконання делегованих повноважень селищною радою годі й говорити.

Робочою групою прийнято рішення розглянути результати роботи Раухівського селищного голови по виходу його з лікарняного.

Після перевірки Раухівської селищної ради робоча група відбула на перевірку до Новоселівської сільської ради. За результатами перевірки констатовано належну організацію роботи виконкому.

ФОТО