12.02.2019

Виконуючий обов`язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков провів розширену апаратну нараду.

12 лютого 2019 року виконуючий обов’язки голови  Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков провів розширену апаратну нараду. В проведенні  наради прийняв участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

В порядку денному розширеної апаратної наради були заслухані такі питання:

  1. Про роботу Березівського відділення поліції Лиманського відділу Головного управління Національної поліції в Одеській області щодо профілактики злочинності в населених пунктах району протягом січня 2019 року
  2. Про виконання делеюваних повноважень за 2018 рік та хід виконання Указу Президента України від 07.02.2018 року №109/2008 « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та місцевого самоврядування» у виконавчому комітеті Березівської міської ради об’єднаної територіальної громади.
  3. Про підсумки роботи архівного відділу Березівської районної державної адміністрації.
  4. Про дотримання посадовими особами вимог антикорупційного законодавства , своєчасного та достовірного подання електронних декларацій.

На завершення розширеної апаратної наради було зроблено декілька оголошень організаційно- розпорядчого плану.