04.11.2019

Виконуючий обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков привітав працівників соціальної сфери з професійним святом.

04 листопада  урочистості з нагоди професійного свята, за участі соціальних працівників Березівщини, фахівців різноманітних соціальних підрозділів та служб району, відбулись у великому залі засідань Березівської РДА. Учасників зібрання привітали виконуючий обов’язки  голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник управління соціального захисту Микола Моряк. Вони висловили вдячність працівникам соціальної сфери за самовіддану працю, за тепло сердець, яке вони дарують людям. З нагоди свята низка фахівців були нагороджені почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення.

В цей день святковий настрій та позитивні емоції подарували працівникам соціальної сфери зі сцени творчі колективи району.

ФОТО