26.10.2018

Відзначення 74-ої річниці звільнення України від нацистських загарбників в ході другої світової війни .

З нагоди відзначення 74-ої річниці звільнення України від нацистських загарбників в ході другої світової війни 26 жовтня в районному центрі відбулися урочистості за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветеранів війни та праці, представників політичних партій, громадських організацій, трудових колективів, учнівської молоді, громадськості.
Березівчани вшанували пам'ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.
У виступах прозвучали слова подяки ветеранам-визволителям за їх подвиг і що цей день – не лише можливість нагадати всім про війну яка була на нашій землі більше 70-ти років тому і про війну з агресором яка іде тепер. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі країни та взаємозв’язку поколінь.
У ході урочистостей з програмами до сьогоднішнього світлого свята виступили творчі колективи району та учні шкіл Березівки. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Урочистий мітинг завершився покладанням квітів до пам’ятника Солдату-визволителю біля Братської могили загиблих воїнів.

ФОТО