23.10.2018

Відпрацьовано алгоритм спільних дій контролюючих служб району при організації перевірок трудового законодавства.

Розпорядженням КМ України від 05.09.2018 р. № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» урядом затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці.

Внормовано проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Саме реалізації норм розпорядження уряду на території Березівського району за керівництва виконуючого обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації С.Д. Лоскутнікова відбулось засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати, виплати заробітної плати у розмірі не нижче визначеного законодавством. В роботі комісії взяли участь керівник апарату Березівської РДА І.Г. Лешковят, керівники та провідні спеціалісти фіскальної служби, пенсійного фонду, районного центру зайнятості, управління АПР і економіки РДА, фінуправління, управління соцзахисту населення.

В ході засідання комісії відпрацьовано алгоритм спільних дій контролюючих служб району при організації перевірок трудового законодавства. Реалізація норм розпорядження надасть можливість зменшити застосування незадекларованої праці та вдосконалить контроль за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

ФОТО