13.10.2020

Відбувся урочистий захід присвячений Дню захисника України.

Сьогодні в м. Березівці на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбувся урочистий захід присвячений Дню захисника України.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями до учасників заходу звернулися голова Березівської районної державної адміністрації Юрій Головін та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. Клірик Свято-Миколаївського храму Березівки, отець Володимир Ляшик відслужив поминальну літію за загиблими у всі роки становлення державності захисниками України. Присутні вшанували пам’ять полеглих на сході під час антитерористичної операції земляків.  До портретів Віктора Бошняка, Євгена Кравця та Віктора Булавенко покладено квіти.

В ході сьогоднішнього зібрання було здійснено нагородження почесними грамотами, відзнаками та пам’ятними медалями діючих військових, прирівнених до них осіб, ветеранів  та працівників причетних до захисту України в різні роки.

Також учасники заходу привітали всіх жителів Березівщини з прийдешніми святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. З святами. Миру всім!

При підготовці та проведенні заходу з відзначення Дня захисника України було звернуто особливу увагу на дотримання вимог постанови Уряду України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»(зі змінами).

ФОТО