01.02.2019

Відбулось засідання районної комісії з питань легалізації зайнятості.

Питання легалізації заробітної плати, недопущення її виплати нижче мінімального рівня перебуває на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації. Активно працює у цьому напрямку й районна комісія з питань легалізації зайнятості в районі. Її чергове засідання відбулося 1 лютого 2019 року під керівництвом виконуючого обов'язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергія Лоскутнікова.
Члени комісії заслухали пояснення запрошених представників суб'єктів господарювання до яких були питання щодо виплати найманим працівникам заробітної плати в розмірі нижче мінімально встановленого рівня. Також обговорено інші актуальні питання винесені на засідання комісії.
- Легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра. Легалізація зарплат передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших, та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави, - зазначив Сергій Лоскутніков.
Підсумовуючи засідання, виконуючий обов'язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков дав відповідні доручення та зауважив, що діяльність комісії у поточному році продовжується у межах повноважень: виїзні обстеження, проведення співбесід з фізичними особами-підприємцями та іншими суб'єктами господарювання на засіданнях, надсилання офіційних листів роботодавцям-порушникам з рекомендаціями легалізації найманої праці.

ФОТО