06.11.2018

Відбулася розширена апаратна нарада

06 листопада 2018 року виконуючий обов’язки голови  Березівської районої державної адміністрації Сергій Лоскутніков провів розширену апаратну нараду Березівської РДА. В проведенні  наради прийняв участь голова Березівської районої ради Віталій Мосійчук.

На початку апаратної наради виконуючий обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков, та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук вручили грамоту від голови Одеської обласної державної адміністрації начальнику управління соціального захисту райдержадміністрації Миколі Моряку з нагоди дня соціального праціника.

В порядку денному разширеної апаратної наради були заслухані такі питання:

1. Про виконання делегованих повноважень за 9 місяців 2018 року та хід виконання Указу Президента України від 07.02.2018 року № 09/2008 « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та місцевого самоврядування» у виконавчому комітеті Шевченківської сільської ради.

2. Про роботу Березівського відділення поліції Лиманського відділу Головного управління Національної поліції в Одеській області щодо профілактики злочинності в населених пунктах району протягом жовтня 2018 року.

3. Про виконання плану посіву озимих культур агроформуваннями району.

4. Про діяльність Березівського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді в рамках спеціалізованих формувань.

На завершення розширеної апаратної наради було зроблено декілька оголошень організаційно- розпорядчого плану та надано ряд доручень та завдань відповідальним керівникам управлінь, відділів та служб району.


ФОТО