10.10.2018

Відбулася розширена апаратна нарада

10 жовтня 2018 року виконуючий обов’язки голови  Березівської районої державної адміністрації Сергій Лоскутніков провів розширену апаратну нараду. В малому залі районної державної адміністрації зібралися керівники управлінь, відділів, служб, бюджетних установ нашого району, керівники органів місцевого самоврядування.

В проведенній розширеній апаратній нараді прийняв участь голова Березівської районої ради Віталій Мосійчук.

Зокрема в порядку денному на розширеній апаратній нараді були заслухані питання:

  1. Про виконання делегованих повноважень за 9 місяців 2018 року та хід виконання Указу Президента України від 07.02.2018 року № 09/2008 « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та місцевого самоврядування » у виконавчому комітеті Новоселівської сільської ради .

2. Про роботу Березівського відділення поліції Лиманського відділу Головного управління Національної поліції в Одеській області щодо профілактики злочинності в населених пунктах району протягом вересня 2018 року

3       Про працевлаштування випускників 2017 -2018 років.

4. Про наповнення відділами та структурними підрозділами райдержадміністрації веб-сторінки Березівської районної державної адміністрації.

ФОТО