04.12.2018

Відбулася розширена апаратна нарада та колегія Березівської РДА

04 грудня 2018 року виконуючий обов’язки голови  Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков провів розширену апаратну нараду та колегію Березівської РДА. В проведенні  наради та колегії прийняла участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова

В порядку денному розширеної апаратної наради були заслухані такі питання:

  1. Про виконання делегованих повноважень за 11 місяців 2018 року та хід виконання Указу Президента України від 07.02.2018 року № 09/2008 « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та Місцевого самоврядування » у виконавчому комітеті Новокальчевької сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  2. Про здійснення організацій підвезення учнів і педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл району , організацію якісного харчування в закладах освіти району та забезпечення сталої роботи котелень шкіл в осінньо -зимовий період 2018 -2019 навчальних років.

В порядку денному колегії були розглянуті такі питання як:

  1. Про підсумки соціально - економічного та культурного розвитку Березівського району за 9 місяців 2018 року .
  2. Про хід виконання районного бюджету та зведеного бюджету Березівського району за 9 місяців 2018 року.
  3. Про схвалення проекту рішення районної ради « Про районний бюджет Березівського району на 2019 рік» та прогнозу районного бюджету Березівського району на 2020 -2021 роки.

На завершення розширеної апаратної наради  та колегії було зроблено декілька оголошень організаційно- розпорядчого плану та надано ряд доручень та завдань відповідальним керівникам управлінь, відділів та служб району.

ФОТО