09.07.2018

Відбулась нарада на якій розглянуто низку змін, які внесені до Закону України "Про державну службу", інших нормативних актів з питань проходження державної служби.

06 липня 2018 року в Березівській районній державній адміністрації керівником апарату РДА І.Г. Лешковят проведено нараду за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, юридичних осіб публічного права, юридичного відділу апарату районної державної адміністрації, спеціалістів з питань ведення бухгалтерського обліку та кадрової роботи.
За результатами наради розглянуто цілу низку змін, які внесені до Закону України "Про державну службу", інших нормативних актів з питань проходження державної служби. У звязку з цим наголошено на необхідності приведення усіх нормативних документів юридичних осіб публічного права у відповідність до вимог діючого законодавства. Зазначено перелік документів, які повинні бути прийняті кожною юридичною особою.
Також зауважено на чіткому дотриманні законодавчих норм про державну службу під час прийняття та звільнення з посад державної служби, а також під час проходження державної служби, як то присвоєння чергових рангів державної служби, надання відпусток, встановлення надбавки за стаж державної служби, ведення бухгалтерсткого обліку та звітності та інше.

ФОТО