26.06.2018

В районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

Знаменно, що день Конституції ми зустрічаємо в червні, коли блакить неба і жовтогарячі лани зливаються в єдине велетенське знамено, що символізує волю і працю.
Однією з перших конституцій в Європі вважаються конституція Пилипа Орлика «Пакти і Конституція законів і вільностей Війська Запорозького», датована 5 квітня 1710 року, яка окреслила шляхи визвольних змагань кільком наступних поколінням українців, які пройшовши тяжкі випробування зберегли своє ім’я, свою гідність та честь.
Сьогодні в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України, а також і Дня молоді, що святкується у ці дні.
З вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов'язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков. Він привітав присутніх зі святом та побажав, миру і взаєморозуміння, доброго здоров’я, родинного благополуччя, успіхів! До вітань також приєдналася заступник голови районної ради Валентина Димова.
Керівники нагородили відзнаками за самовіддану багаторічну працю та з нагоди Державних свят кращих громадян району.
Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім учасники святкового концерту творчі колективи району.
Вітаємо всіх жителів району з чудовим державним святом та бажаємо миру, злагоди та добра! Нехай наша країна живе і розвивається на основі закону й справедливості!

ФОТО