21.08.2020

Урочистості присвячені Дню Державного Прапора України та 29-ій річниці Незалежності.

Хоча й з обмеженнями внесеними вимогами адаптивного карантину, але по всій країні проводяться урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 29-ій річниці Незалежності нашої країни. Місто Березівка не стало винятком.
Сьогодні 21.08.2020 р. о десятій ранку в м.Березівці на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченка за участі керівників району, міста та органів місцевого самоврядування, представників депутатського корпусу відбувся урочистий захід присвячений цим славним святам.
В ході заходу відбулася церемонія урочистого підняття державного жовто-блакитного стягу. Цю почесну місію було надано право виконати учаснику бойових дій антитерористичної операції на сході нашої країни старшині Сергію Ролі та чудовій жінці, матері- героїні Раїсі Пугач.
В ході урочистої частини Раїсі Валентинівні було вручено посвідчення матері- героїні яке підписав особисто Президент України Володимир Зеленський. Також голова районної державної адміністрації Юрій Головін та голова районної ради Віталій Мосійчук провели нагородження видатних людей Березівщини, в тому числі, відзнаками голови одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого.
Після нагородження учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку, нашому Кобзарю- символу боротьби за українську державну незалежність.
Збереження незалежності, єдності, побудова міцної держави, розвиток та примноження її моральних, культурних і духовних цінностей – наш святий обов’язок, сказав в своєму зверненні до учасників урочистостей голова Березівської райдержадміністрації Юрій Головін.
Шануймо себе і свою гідність! З Днем державного Прапора! З Днем Незалежності!