22.08.2020

Привітання голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого з Днем незалежності України.

Шановні друзі, сьогодні ми відзначаємо найважливіший день для нашої держави – День незалежності України. Сьогодні їй 29, це вік вже свідомий та знаючий, коли розумієш, що хочеш і що саме потрібно для цього зробити.  

Але як ми пам’ятаємо, боротьба за незалежність була дуже складною для нашої держави і тривала не одне десятиліття, а сотню років. Серед відомих політичних та громадських діячів, хто відвойовував незалежність ціною свого життя, є вихідці з Одещини: це Володимир Жаботинський, Федір Нестурх, Павло Зелений, Андрій Ніковський, Іван Луценко та багато інших. Низький уклін їм за це. Адже їхня історія навчила нас бути мудрими і не здаватися. 
Нам же судилося стати свідками та учасниками творення новітньої української історії. Безумовно, для нас це честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і майбутнім поколінням. 
На жаль, сьогодні до мирних кольорів українського прапора додався червоний колір крові наших захисників. Та віримо, що сила духу й мужність українців подолають злість і ненависть ворога.
Бажаю всім жителям Одещини міцного здоров’я, родинного щастя, злагоди, благополуччя та миру в нашій рідній Україні.

Зі святом Незалежності, дорогі друзі! Слава Україні!