12.10.2018

Святкування Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України. Одночасно, ми відзначаємо день Українського Козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Березівщина здавна славиться козацькими традиціями. Про це свідчать історичні документи та пам’ятні знаки на нашій землі

У наш час цінності українського козацтва, не просто живі, а й лягли в основу об'єднання нації. Служать провідною зорею у відчайдушній боротьбі за рідну землю, за Батьківщину.

З цими святами привітали березівчан виконуючий обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ради ОТГ Валерій Григораш, депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова громадської ради при райдержадміністрації протоієрей Петро Ляшик. Керівники району побажали міцного здоров’я, наснаги,  мирного неба захисникам України і всім мешканцям Березівщини та нагородили почесними грамотами ветеранів другої світової війни, воїнів інтернаціоналістів, воїнів АТО.

Після урочистої частини присутніх поздоровили святковим концертом за участі колективів району та спеціально запрошеного гостя заходу першого козацького театра  «Атаман».

Фото