06.09.2018

Спартакіада в смт. Овідіополь

Відповідно до Положення, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України та Національного агенства України з питань державної служби ві 11.11.2014 «3737/169 проводиться ХХ Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців.

Основним завданням є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропагування здорового способу життя.

Обласна спартакіада серед державних службовців відбулася 05 вересня 2018 року (протягом одного дня), в смт. Овідіополь в Палаці спорту ім. В.І.Дукова.

. Команда Березівської районної державної адміністрації на чолі з виконуючим обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергієм Даниловичем Лоскутніковим прийняла участь у таких видах спорту як:

-Шашки;

-Шахи;

-Волейбол;

-Футбол;

-Теніс;

та здобули призові місця в таких видах спорту як: II місце, за змагання в шашки здобув Сергій Володимирович Чернєцький, III загально командне місце, здобули за змагання в шашки Сергій Володимирович Чернєцький та Костюкова Тетяна Сергієвна. III командне місце здобули команда волейболістів. Таким чином команда Березівської державної адміністрації здобула V загальнокомандне місце. З чим їх і вітаємо!

ФОТО