01.10.2019

Вітання ветеранам та людям похилого віку!

 

Від щирого серця вітаємо Вас з Міжнародним днем ​​людей похилого віку та Днем ветерана. Це свято тих, чия самовіданна праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни! Тих, кому довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнні роки. Ви знову будували заводи і школи, ростили хліб, вкладали сили і душу у виховання дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.

Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості.Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями. Нехай близькі люди завжди оточують вас турботою і теплом!

 

 

З повагою,

Виконуючий обов’язки голови

Березівської  районної державної

адміністрації                                                                               С.Д.Лоскутніков

 

 

Начальник управління соціального

Захисту населення

Березівської районної державної адміністрації                           М.Ф.Моряк