12.10.2018

Семінар на тему «Відповідальність за вчинення корупційних правопорушень», «Запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка».

На виконання Указу Президента України від 14.11.2017 № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.02.2018 року № 129/4-2018, на виконання розпорядження районної державної адміністрації від 20 березня 2018 року № 117/А-2018, до Дня Захисниа України, в рамках просвітницької кампанії Ветеране Знай Свої Права, Права Захисників, юридичний відділ апарату районної державної адміністрації спільно із відділом Березівського бюро правової допомоги Третього Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відвідали Березівський районний військовий комісаріат, де провели семінар на тему «Відповідальність за вчинення корупційних правопорушень», «Запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка».

Метою проведення семінару було ознайомлення слухачів із новаціями в законодавстві щодо боротьби з корупцією для запобігання корупційним діянням.

 Було роз`яснено поняття подарунка, передбачені законом заходи яких необхідно дотримуватися для запобігання одержанню подарунка та поводження з ним. Присутні були попереджені  про відповідальність, яка настає за порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків; прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

В ході проведення семінару особливу увагу приділили питанню визначення поняття корупції.

Присутніх було поінформовано про види відповідальності за корупційні правопорушення.

Слухачам було роздані тести на самостійне встановлення наявності потенційного або реального конфлікту інтересів.

Також до Дня Захисника України в рамках просвітницької кампанії Ветеране Знай Свої Права, Права Захисників, цей тиждень був направлений на розповсюдження інформації про Захист прав учасників бойових дій, тому слухачам були запропоновані буклети, інформаційні листи з інформацією - про отримання правової допомоги учасниками бойових дій за рахунок держави, про знижку на оплату послуг ЖКГ, про безоплатне отримання земельної ділянки, про безоплатне медичне забезпечення, про права Захисників України.