12.07.2018

Розглянуто ряд надважливих для життєдіяльності медичної, освітньої та культурної сфер району питань.

За керівництва виконуючого обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації С.Д. Лоскутнікова відбулась нарада з головами органів місцевого самоврядування, керівниками закладів медицини, освіти та культури району.
В проведенні наради взяли участь голова Березівської районної ради В.Л. Мосійчук та заступник голови районної ради В.В. Димова.
Розглянуто ряд надважливих для життєдіяльності медичної, освітньої та культурної сфер району питань. Зокрема обговорювалася можливість надання фінансової підтримки районним закладам медицини на статті фінансування медпрепаратів, харчування хворих та забезпечення сільських ФАПів.
Також головам місцевих рад доведено звернення щодо фінансової підтримки функціонування сільських бібліотек. 
Серед інших питань порядку денного наради наголошено на необхідності невідкладної активізації по формуванню пакетів документів для обрахунку субсидій та акцентовано увагу сільських голів на необхідності терміново надати інформацію по дітям-сиротам та наявності житла в селах, яке можна було б придбати для таких осіб в рамках програми державного фінансування. Адже в Одеську область вже надійшла субвенція 67 млн грн. на ці потреби.
Підбиваючи підсумок наради, виконуючий обов’язки голови Березівської райдержадміністрації С.Д. Лоскутніков наголосив на увазі керівників до протипожежних заходів, зокрема на недопущенні спалювання стерні на полях.