23.03.2020

Про перебіг ситуації та роботу з протидії поширенню пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 в Березівському районі.
В першу чергу повідомляємо, що станом на сьогодні, 23 березня підтверджених випадків цього захворювання в Березівському районі не зафіксовано.
При Березівській районній державній адміністрації створено антикризовий штаб з протидії поширенню пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 в Березівському районі. Штаб розташований на 2-му поверсі будівлі РДА. Кабінет 34. Найближче засідання штабу відбудеться сьогодні о 16.00 годині.
На минулому тижні нами було організовано ряд зустрічей та перемовин з агровиробниками району, підприємцями та власниками бізнесів. Головою Березівської РДА Юрієм Головіним підтримано ініціативу сільгоспвиробників району щодо формування загального районного фонду на випадок ускладнення ситуації протидії коронавірусу та виникнення необхідності в запасах продовольства. З питань соціальної відповідальності ведемо постійну роботу з підприємцями Березівщини.
Також нами було додатково розглянуто готовність до роботи пункту обсервації який облаштований на другому поверсі гуртожитку аграрного ліцею. Відмічаємо виконану роботу з боку адміністрації ліцею щодо ізоляції обсерватора від інших поверхів гуртожитку, облаштування кімнати медперсоналу та загальне збільшення кількості койко- ліжок пункту обсервації до 51-го.
Просимо населення з розумінням віднестися до низки обмежень введених урядовим рішенням. Виконання заходів карантину потребує тимчасового припинення роботи торгівельних закладів непродовольчої групи товарів. Захід вимушений і направлений на убезпечення всіх нас від хвороби. Заходи карантину, зокрема припинення роботи вказаних закладів в щоденному режимі перевіряються створеною комісією в яку включено представників райдержадміністрації, контролюючих органів та громадськості.
Березівська райдержадміністрація в щоденному режимі продовжує роботу з координації заходів відповідальних служб району з протидії поширенню пандемії коронавірусу.
Разом ми подолаємо пандемію. Будьмо всі здорові! Про подальшу роботу в районі повідомлятимемо.