23.08.2020

Привітання голови Березівської РДА Юрія Головіна жителям району з Днем Державного прапору та 29–ю річницею незалежності України.

Шановні жителі Березівщини!

У ці дні ми відзначаємо відразу три знаменні дати: День Державного прапору України, 29–у річницю незалежності України та 102- річчя відродження української державності. 
Українські державні символи, як і весь державотворчий спадок, є уособленням нашої величної історії, духовними та матеріальними носіями тисячолітніх традицій, предметом національної гордості і водночас упізнаваною всюди візитівкою та знаком єднання українців усього світу.
Відродження української армії, реформи в різних сферах життєдіяльності - попри зовнішню агресію та глобальні виклики, наші досягнення є вагомими і високо оцінені іноземними партнерами України.
Доля України – це доля всіх, хто живе під синім українським небом, хто працює на рідній землі. Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють незалежність Батьківщини в зоні ООС.
Від себе особисто та всього колективу Березівської районної державної адміністрації зичу всім вам міцного здоров’я, віри в себе і в свою Вітчизну, творчої наснаги, невичерпної енергії та оптимізму, миру й радості, упевненості у завтрашньому щасливому дні!

Голова районної державної адміністрації Юрій Головін.