01.09.2020

Привітання голови Березівської районної державної адміністрації з Днем знань.

Шановні жителі Березівського району!

Перший вересневий день традиційно розпочинається святом знань, яке приходить в кожну родину. В закладах освіти стартує новий навчальний рік. Вони радо зустрічають своїх учнів які відпочили, подорослішали, загартувалися фізично і духовно. Сьогодні в День знань в Березівському районі 3815 учнів сідають за парти. З них 436 діток- першокласників зроблять це вперше в житті.

Нинішній навчальний рік починається не так як ми до цього звикли і святкові лінійки, у зв'язку із пандемією коронавірусу, вимушено проводитись не будуть.

Але, хочу запевнити, що всі наші школярі мають добрі, цілком сучасні умови для отримання повноцінної базової освіти.

Найособливішим, майже казковим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг. Я бажаю першачкам вдалого старту, не зупиняйтеся на півдорозі, впевнено підкоряйте вершини наук, шануйте педагогів – вірних порадників і наставників.

Знаковим є цьогорічне перше вересня і для майбутніх випускників, котрі невдовзі обиратимуть свій шлях у житті. Їм я бажаю успішного навчального року та правильного вибору подальшого життєвого шляху.

Вже сьогодні освіта отримана в навчальних закладах Березівського району котується як безперечний, якісний бренд, але переконаний, що спільними зусиллями ми виведемо освіту на ще вищий рівень.

Наголошую на тому, що освіта - це один із головних пріорітетів всіх гілок влади, адже це запорука нашого майбуття. Всі зусилля влади нині спрямовані на те щоб рівень матеріальної бази шкіл і дошкільних закладів Березівського району відповідав всім вимогам для отримання якісної, сучасної освіти. За останній час за бюджетні кошти здійснено капітальні ремонти дахів у Раухівській опорній школі, Маринівській ЗОШ, здійснено капітальний ремонт системи теплопостачання у Маринівській ЗОШ, замінено котельне обладнання у Ряснопільському НВК, Раухівському ЗДО, Гуляївській ЗОШ, Яснопільській ЗОШ, облаштовано внутрішні туалети у Златоустівській та Чорногірській ЗОШ. Здійснено капремонт(заміна на металопрофіль) даху у М-Олександрівській ЗОШ. Замінено вікна на металопластикові у всіх закладах освіти, облаштовано подвір'я у Раухівській опорній школі. Здійснено оновлення матеріальної бази наших шкіл району. В цьому навчальному році обсяг освітньої субвенції становив 999820 грн., крім того сільські ради виділили 310424 грн на потреби функціонування освітньої мережі березівського району.
Завдяки такій організації підготовки до освітнього процесу, придбані та доставлені до закладів освіти району робочі місця (ноутбуки, принтери, ламінатори), дидактичні матеріали для учнів перших класів та педагогів, обладнання для харчоблоку Раухівської опорної школи, шкільний автобус для Новоселівської філії Раухівської опорної школи.

Тож, в цей день, хочу подякувати усім хто доклав зусиль для підготовки освітніх закладів району та педагогам нашого району, які сьогодні, в День Знань, розпочинають новий навчальний рік.

Саме педагоги поведуть за руку у нове, захоплююче життя сотні маленьких першокласників району.

Саме вони допомагатимуть опановувати нові знання, визначатися з життєвими пріоритетами і майбутньою професією решті учнів наших шкіл.

Сил, натхнення та оптимізму вам на цьому шляху. А я особисто та всі органи влади Березівського району і далі працюватимемо над тим, щоб у вас були достойні умови роботи!

Прийміть щирі вітання з Днем знань! Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям щасливого життя будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття.
З новим навчальним роком! І дуже сподіваюся, що навчальний рік пройде повноцінно, безперервно та безпечно.

Голова Березівської районної державної адміністрації Юрій ГОЛОВІН.