14.03.2019

Навчання спеціалістів аграрних підприємств Березівського району з питань охорони праці

На виконання Бюджетної програми 2801130 «Підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу» викладачем  Державного професійно-технічного навчального закладу „Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості”  Чорноволом Романом Олександровичем 13 вересня 2019 року в Березівській райдержадміністрації було проведено навчання  спеціалістів аграрної галузі на безоплатній основі з наступних питань:

-         «Правила охорони праці в сільськогосподарському виробництві»

-         «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів».

 

Викладач привів приклади типових порушень при недотриманні правил охорони  праці в сільськогосподарському виробництві та надав роз’яснення щодо механізму їх усунень.

 

До навчання були залучені спеціалісти з охорони праці та керівники структурних підрозділів агропідприємств. Після лекції всі учасники отримали анкети для узагальнення та перевірки знань. По результатам навчання спеціалісти аграрії отримають відповідні посвідчення. Також Чорновол Р. О. анонсував навчання спеціалістів енергетиків, яке буде проведено 21 березня 2019 року в приміщенні райдержадміністрації.