10.09.2020

Нарада щодо подальшої експлуатації малодіяльних залізничних станцій Березівка та Раухівка

10 вересня 2020 року відбулася спільна нарада під керівництвом голови Березівської райдержадміністрації Юрія Головіна та заступника голови Березівської районної ради Валентини Димової. Основне питання, що розглядалося: подальша експлуатація малодіяльних залізничних станцій Березівка та Раухівка та можливість компенсації збитків, які несе АТ «Укрзалізниця» за рахунок місцевого бюджету або за рахунок підприємств, що обслуговуються на даних станціях.

        В даній нараді приймали участь начальник Березівської залізничної станції Деркач І.В.; начальник Раухівської залізничної станції  Маренкова Х.С., начальник відділу з питань цифрового розвитку, інформаційної діяльності, інвестицій та інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  районної державної адміністрації  Торосян С.О., заступник міського голови з питань житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, земельних відносин та екології  м.Березівки  Музиченко О.А.,  голова Новоселівської сільської ради Якименко Ю.Л.

            На даній нараді обговорювалося одне з найголовніших питань для нашого району – залізнична дорога, а саме питання недопущення закриття вантажних станцій Березівка та Раухівка. На сьогоднішній день Березівський район являється аграрним районом, тому ця проблема дуже актуальна для аграріїв та населення в цілому ( транспортування мінеральних добрив до району). А також цими послугами користуються сусідні райони: Миколаївський, Ширяївський, Іванівський.

       Визнання станцій малодіяльними призводить до збільшення вартості залізничних послуг та скорочення користувачів вантажних перевезень залізничним транспортом.

       За результатами проведеної наради було вирішено звернутися до Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради з проханням посприяти на вирішення даного питання.