06.02.2020

На жаль, не всі діти мають щасливе та безтурботне дитинство..

І вина в цьому тільки дорослих, в першу чергу батьків. В таких випадках і повинні втрутитись державні установи. 5 лютого 2020 року працівниками служби у справах дітей Березівської районної державної адміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції, працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд-перевірку умов проживання та виховання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. У ході рейду було обстежено умови проживання п’яти сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 14 дітей. Особливу увагу було звернуто на стан протипожежної безпеки будівель де виховуються діти.
Зокрема, обстежено умови проживання однієї сім’ї, в якій виховується малолітня дитина. З’ясовано, що батьки ніде не працюють і не забезпечують основні життєві потреби дитини. В помешканні панує антисанітарія, недостатньо предметів догляду, продуктів харчування та й елементарних іграшок. Найстрашніше, що електрична проводка в будівлі знаходиться в аварійному стані. Дроти скручені, розкриті, не ізольовані. За не належне виконання батьківських обов’язків складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.184 КУпАП. Батькам надано місячний термін для створення належних умов проживання, виховання та розвитку дитини.
Всього в ході рейду-перевірки за ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків було складено адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП та зібрано матеріали, необхідні для подальшого звернення до суду, щодо позбавлення батьківських прав відносно трьох осіб.
У всіх обстежених сім’ях з батьками проведено співбесіди на предмет відповідального батьківства та недопущення порушення прав та інтересів дітей. Батьків ознайомлено та попереджено про недопущення насильства в сім’ї.

ФОТО