08.10.2019

На розширеній апаратній нараді.

08 жовтня 2019 року виконуючий обов’язки голови  Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков провів розширену апаратну нараду. В апаратній нараді прийняв участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

Перед апаратною нарадою виконуючий обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації повідомив про те, що юридичний відділ апарату райдержадміністрації прийняв участь у конкурсі Міністерства юстиції України, Головного територіального управління юстиції в Одеській області на найкращу організацію роботи юридичної служби територіальних органів виконавчої влади , державних підприємств і організації Одеської області та здобули ІІІ місце. З цього приводу виконуючий обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков нагородив грамотою начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації Світлану Ігнатьєву.  

В порядку денному розширеної апаратної наради були заслухані такі питання:

  1. Про роботу Березівського відділення поліції Лиманського відділу Головного управління Національної поліції в Одеській області щодо профілактики злочинності в населених пунктах району протягом вересня місяця 2019 року.
  2. Про виконання делегованих повноважень за 9 місяців 2019 року та хід виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного прав на звернення громадян до органів державної влади та місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Заводівської сільської ради.
  3. Про працевлаштування випускників 2019 року.
  4. Про наповнення відділами та структурними підрозділами Березівської районної державної адміністрації розділів веб-сторінки Березівської районної державної адміністрації.

На завершення розширеної апаратної наради було зроблено декілька оголошень організаційно- розпорядчого плану.