29.10.2019

Круглий стіл: «Сучасні рішення для агровиробників району»

З кожним роком в Україні збільшується кількість компаній, що надають окремі послуги аграріям по кредитуванню, забезпеченню матеріально – технічними ресурсами, різними консультуційними та аналітичними матеріалами. Вже декілька років з аграріями Березівського  району успішно працює компанія «Адама Україна». Компанія є виробником широкого спектру хімічних засобів захисту рослин та запровадила механізм фінансового забезпечення агровиробників.

         25 жовтня поточного року в с.Новоселівка на базі господарства ТОВ ім.Шевченко компанія «Адама» провела круглий стіл. В засіданні круглого столу прийняли участь представники ТОВ ім.Шевченко, яке активно співпрацює по різним напрямкам з компанією «Адама», представники та керівники агроформувань району.

         Під час заходу було проаналізовано виконання вже існуючих програм взаємодії агровиробників та компанії, та надано роз’яснення щодо програм подальшої роботи компанії в Україні.

         Учасники круглого столу проговорили всі аспекти взаємодії від авансування, кредитування до виконання технологічних операцій по вирощуванню сільськогосподарських культур, намітили плани про подальшу роботу.

         Відбулась відкрита дискусія про програми фінансування агрозаходів, реалізації продукції сільського господарства, сучасних технологій.

         На завершення заходу, компанія «Техноторг» продемонструвала новий січасний трактор «Нью Холланд» Т5.110S з причіпним агрегатом «Дукат 3» для обробітку грунту. Цей трактор дозволяє проводити всі роботи  в полі по підготовці грунту та  міжрядний обробіток соняшника, кукурудзи тощо.